Otel Arama
Ana Sayfa | Hakkımızda | Satış Ofislerimiz

Kuşadası Otelleri » Sunny Hill Hotel

Kuşadası Otelleri
444 90 80
444 90 80
444 90 80
Misafir Puanı henüz yok
 Özel Fiyat HesaplaTatile gitmeyi planladığınız tarihler arası size özel fiyatlarımızı görmek için fiyat hesaplatınız
Giriş Tarihi :
Gece sayısı :
Yetişkin :
1. Çocuk Yaşı :
2. Çocuk Yaşı :
Ad Soyad   Telefon   Mesaj   Güvenlik Kodu
** Egenin en büyük özel beach club´ı olan JADE için etatil.com misafirlerine özel ücretsiz ulaşım sağlanacaktır.
** Evcil hayvan kabul edilmemektedir.
Sunny Hill Hotel’de 60 yatak, 27 double oda, 5 triple oda ve çift hızlı asansör, Teras Restaurant Kusadası marina manzaralı (100 kisilik) ve Bar, Yüzme Havuzu ve Çocuk Havuzu bulunmaktadır.

Yeme-İçme

Tesis Oda Kahvaltı & Yarım Pansiyon konseptlerde hizmet vermekte olup sabah kahvaltısı ve akşam yemekleri set menü olarak sunulmaktadır.

Kuşadası'na hakim manzarasıyla 100 kişilik teras restaurant' ta sizlere Türk ve Dünya mutfaklarından örnekler sunulmaktadır.

Oda Özellikleri

Tüm odalarda, 24saat sıcak su, split klima(soğuk-sıcak), banyo, telefon, balkon bulunur. Zemin halı kaplama, american kapı, pencereler(PVC), kartonpiyer ve saten boyadır.

Ücretli Aktiviteler

Tesiste konsept dışındaki yiyecek ve içeceklerin tümü ile ithal içecekler, Ofis, sağlık ve Temizlik hizmetleri ücretli olarak sunulmaktadır.

Ücretsiz Aktiviteler

Tesiste konsept dahilindeki yiyecek ve içeceklerin tümü ile Jade Beach Club'a ücretsiz giriş imkanı ve otopark ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Çocuklar İçin

Çocuk Havuzu ile çocuklarınız eğlenceli bir Kuşadası tatili geçirebilirler.

Deniz Mesafesi

Kadınlar Denizine 700 m uzaklıktadır.

Terminale Mesafesi

Kuşadası’na 2 km’dir.

Havaalanına Mesafesi

Adnan Menderes Hava Limanına 72 km’dir.

Havuz ve Plaj Özellikleri

Yetişkin ve Çocuk yüzme havuzları mevcut olan Hotel Sunny Hill’de misafirler Kadınlar Denizi Halk plajı (kum) dışında Bölgenin ünlü Beach Club'larından JADE Beach Club'tan ücretsiz faydalanabilmektedir.

Aktiviteler

Otelde kalan misafirlere Türk Gecesi (yöresel halk oyunları, canlı müzik) çeşitli animasyonlar yapılmaktadır. Ayrıca lobide TV köşesi, internet, satranç ve tavla turnuvaları düzenlenmektedir. Yat turları, Su parkları ve Su sporları (Extra ücretli) gibi çevre aktiviteleri de yine sizleri beklemektedir.

Özel Not ve Açıklamalar

Egenin en büyük özel beach club'ı olan JADE için etatil.com misafirlerine özel ücretsiz ulaşım sağlanacaktır. Ayrıca belirtelim ki tesise evcil hayvan kabul edilmemektedir.
Konum :
Barlar sokağı üstü, Kuşadası

Denize Mesafe :
Kadınlar Denizi 700 m.

Havaalanına Uzaklık :
Adnan Menderes Hava Limanı 72 km.

Terminale Uzaklık :
Kuşadası 2 km.


Tesis Özellikleri :

Tesiste; 60 yatak, 27 double oda, 5 triple oda ve çift hızlı asansör, Teras Restaurant Kusadası marina manzaralı (100 kisilik) ve Bar, Yüzme Havuzu ve Çocuk Havuzu bulunmaktadır.

 

Oda Özellikleri :

Tüm odalarimiz, 24saat sıcak su, split klima(soguk-sıcak), banyo, telefon, balkon, halı kaplama, american kapı, pencereler(PVC), kartonpiyer ve saten boya.

 

Havuz & Plaj :

Yetişkin ve Çocuk yüzme havuzları mevcut olup Kadınlar Denizi Halk plajı (kum) dışında Bölgenin ünlü Beach Club´larından JADE Beach Club´tan ücretsiz faydalanılabilmektedir.

 

Aktiviteler :

Otelimizde kalan müsterilerimize Türk Gecesi (yöresel halk oyunlari, canli müzik) çesitli animasyonlar yapilmaktadir. Ayrıca lobide TV. kösesi, internet, satranç ve tavla turnuvalari düzenlenmektedir. Yat turları, Su parklari ve Su sporlari (Extra ücretli) gibi çevre aktiviteleri de bulunmaktadır.

 

Ücretli Aktiviteler :

Konsept dışındaki yiyecek ve içeceklerin tümü ile ithal içecekler, Ofis, sağlık ve Temizlik hizmetleri ücretli olarak sunulmaktadır.

 

Ücretsiz Aktiviteler :

Konsept dahilindeki yiyecek ve içeceklerin tümü ile Jade Beach Club´a ücretsiz giriş imkanı ve otopark ücretsiz olarak sunulmaktadır.

 

Çocuklar İçin :

Çocuk Havuzu.

Tesis Oda Kahvaltı & Yarım Pansiyon konseptlerde hizmet vermekte olup sabah kahvaltısı ve akşam yemekleri set menü olarak sunulmaktadır.

Kusadası´na hakim manzarasıyla 100 kişilik teras restaurant´ ta sizlere Türk ve Dünya mutfaklarından örnekler sunulmaktadır..

 

  
 • kuşadası otel listesi

 •     
 • kuşadası otel
 •     
 • kuşadası Otel Fiyatlari

 •     

  kuşadası ucuz oteller

      

  kuşadası tatil köyleri

      
 • kuşadası tatil otelleri
 •     Ucuz kuşadası Otelleri    

  kuşadası Oteller

      kuşadası